Bezpečí pro vaše věci


Máte firmu a chcete mít jistotu že její areál je v naprostém bezpečí? Zabezpečit firmu – kanceláře, výrobní prostory nebo sklady není snadné, protože firmy jsou častým terčem různých zlodějů. Ti se nešířit překonávat visací zámky pomocí kleští, dveře pomocí páčidel a mnoha dalšími způsoby, které jim mají usnadnit vstup do míst, kde nemají co pohledávat. Zabezpečit jakoukoliv budovu nebo komplex budov není snadné protože zloději jsou stále vynalézavější a používají účinnější techniky jak se dostat kam chtějí.

alarm bezpečnost

Existují různé pojistky, které poskytují pojišťovny za účelem uhrazení případných škod vzniklých vloupáním a poškozením zámků, vrat nebo oken. Přihlíží ale k tomu, kolik zabezpečovací prvků máte nainstalováno. Naprostým základem by měly být mříže v oknech, přes které neprojde ani osoba menšího https://www.novinky.cz/zena/styl/341181-modni-tipy-pro-zeny-mensiho-vzrustu.html vzrůstu, ale také byste měli mít alarmy, a samozřejmě i různé kamerové systémy. K těmto zařízením je možné připojit i výjezd který vám zajistí bezpečnostní agentury v Brně. Jakmile bude alarm hlásit podezření na manipulaci s dveřmi či okny, zavolá na linku ostrahu, která bude v mžiku u vás.

bezpečnostní kamera

Kamerové systémy sice část zlodějů od pokusu o vloupání neodradí, ale mohou významnou měrou přispět k identifikaci a tím i k dopadení pachatelů. Proto si je instalují lidé nejen na areály firem, ale také na domy či ke vchodovým dveřím v bytových domech. Navíc vám kamerový systém umožní sledovat pohyb okolo budovy v reálném čase takže můžete sledovat co se zrovna u vašeho majetku děje.

Pokud byste neměli žádný bezpečnostní prvek, pojišťovna vám zkrátí pojistné plnění. Proto nepodceňujte zabezpečení a chraňte svůj majetek na maximum. Ochráníte ho nejen před krádežemi, ale i před vandalismem, který se v posledních letech stává stále rozšířenějším fenoménem nejen ulicích velkoměst, ale i na odlehlých místech.