Elegantní produkty Asfora

Produkty francouzské společnosti Schneider čítají hned několik designových řad se stovkami jednotlivých výrobků. Mezi nimi jsou také přístroje Asfora. Čím vynikají a proč si pořídit produkt právě z této řady?
Nejdříve si tuto produktovou řadu trochu představíme. Jedná se o každodenní styl, který působí natolik elegantně a moderně, že dokonale doladí každý interiér. Jsou na pohled velmi příjemné, nejinak je tomu na dotek. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají plynutí času a dlouhou dobu vydrží jako nové.
Řada Asfora Lightpark.cz se dá rozdělit na vypínače, stmívače, zásuvky nebo třeba ovladače žaluzií. Má širokou škálu funkcí, díky níž do domova přináší moderní technologie. Koupí https://bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/krnov-koupi-od-statniho-archivu-dalsi-cast-karnoly-20171127.html produktů z této řady naleznete 100% spolehlivost za rozumnou cenu.červená kytara.jpg
Komplet produktů se skládá z hlavního přístroje, jenž se vyrábí pouze v bílé barvě, a rámečku. Rámeček nabízí dvě barevné varianty – bílou a krémovou. Tyto barvy jsou natolik univerzální, že skvěle zapadnou do každého interiéru, různých barev i stylu. Omezená nabídka barev umožňuje sériovou výrobu, která má za následek prvotřídní kvalitu za nízkou cenu.
Jak již bylo uvedeno výše, řada nabízí hned několik druhů strojků:

  • Anténní zásuvky s odbočením signálu TV a SAT nebo TV, SAT a rádio.
  • Datové (USB) zásuvky sloužící k připojení pevné linky telefonu, TV, PC nebo herní konzole.
  • Ovladače čítající ovládání světla, žaluzií či sloužící jako zvonek. Pomocí ovládání žaluzií na dálku si v místnosti nastavíte požadované světlo v závislosti na momentální náladě či počasí. Všechny ovladače nabízí možnost indikační kontrolky, kterou lze podle světla jednoduše nalézt i ve tmě.
  • Spínače sloužící k ovládání světla skvěle zapadnou do každého interiéru. Nabízí možnost i dělených druhů.
  • Stmívače umožní pouhým otočením knoflíku vytvořit tu správnou atmosféru pro daný okamžik.
  • Síťové zásuvky pomáhají se zapojením elektroniky do sítě. V nabídce jednoduchá či dvojitá verze.
  • Reproduktorové zásuvky umožní si vychutnat hudbu z jednoho zdroje, přičemž dojde ke skrytí kabeláže do zdí.

kabely.png
Na rozdíl od jiných řad (Unica) se Asfora prodává v balení, které obsahuje kompletní strojek i s rámečkem. Při potřebě více rámečků vedle sebe je možnost nákupu vícenásobných rámečků.