Kila navíc, která nás sužují

Některé ženy se tím dokážou opravdu hluboce zabývat. Také je k tomu zřejmě dobrý důvod, protože jakmile má někdo opravdu hodně kilo navíc a řadí se do skupiny obézních obyvatel, tak je načase, abychom to trochu upravili, protože to v prvé řadě často ohrožuje naše zdraví! Proto bychom měli dbát na to, abychom alespoň něco zhubli, i když někteří lidé to neřeší, ale sami si tak krátí svůj život a pobyt na tomto světě, protože pak se jim zhoršuje zdraví, a i když to nemusejí hned poznat nebo vidět na sobě a svém vlastním těle, tak to mohou mít v krvi či uložené jinde a zadělávají si tak na daleko horší problémy.

Úpravou jídelníčku zmůžete mnohé. Nyní si řekneme něco o proteinové dietě, též ketogenní nebo bílkovinné. Ta je velice účinná a vymyslel ji jeden profesor v USA. Týká se to proteinů a bílkovin, které do svého těla dostáváte ve větším množství a také proto se vám v organismu utvoří proces zvaný ketóza. Ten je však zcela neškodný a je běžnou součástí našich životů. Začnou se spalovat uložené tuky a vy docílíte kýženého výsledku hubnutí.

Návrh jídelníčku si můžete projít i u nás: https://www.prodietix.cz.

Jistě se vám zalíbí, že můžete jíst v podstatě cokoliv, ale v přiměřeném množství. Dodržovat jistá pravidla je totiž nezbytné. Jenomže se za to můžete těšit na dobrou náladu a také například detoxikaci vašeho těla.

Jídelníček se sestavuje podle fází. Většinou bývají tři a za tuto dobu se bude složení vašeho jídla trochu odlišova.

Můžete se však těšit na:

– vejce
– maso, ať už telecí libové hovězí, kuřecí, krůtí
– různé druhy ryb (pstruh, candát, cejn, halibut, mořský vlk)
– zelenina – pórek, kedluben, rajče, paprika, ale též například dýně či avokádo

Tyto potraviny jsou jenom vybrané a je jich samozřejmě daleko více. Dokonce váš v další fázi čekají brambory, luštěniny, celozrnná rýže, nebo například 100g ovoce, takže vaše chutě jistě budou potěšeny.