Upřednostňujte domácí limonády

Víte o tom, že byste mohli dopřát svým potomkům zdravé pití, aniž byste je museli k něčemu nutit? Domácí limonády https://www.nakliceno.cz/cerny-rybiz-sirupy/ jsou toho důkazem.

Však to znáte. Děti toho za den vypijí víc, než Vy sami dohromady s druhým rodičem. Je to dobře, protože jsou celý den v pohybu. Takže hlad a žízeň je na denním pořádku. Zvláště ve dnech volna, kdy jste na chalupě, nebo trávíte dovolenou pod stanem u jezera.limonáda

Co jim nabídnete k pití?

Jedovatě červenou, nebo extrémně žlutou točenou limonádu? Nebo máte v zásobě chemicky upravený sirup s nějakou příchutí, kterou zajišťuje tresť? Anebo dvoulitrové sycené limonády v plastových obalech s podivuhodnými příchutěmi?

Myslíte si, že jim dopřejete dostatek kvalitních tekutin? Chyba lávky! To se šeredně mýlíte. Tekutiny do těla dostanou. To ano. Ale v jaké kvalitě?

Přejděte na domácí limonády.

Víte, nemusíte se plahočit u plotny, abyste vyráběli sirupy a limonády z dostupných surovin. Nemusíte na jejich výrobu mít čas. Ale můžete mít doma i na cestách zásobu takových domácích limonád, po kterých se Vašim dětem dostane do těla kvalitní tekutina, která jim dodá energii a nepoškodí rovnováhu těla.limonáda

Jak úžasný pocit budete mít, když Vaše ratolest přiběhne k oknu chalupy a s chutí vypije bezinkovou, nebo okurkovou limonádu, která si s chutí ostatních tekutin nezadá. Vy jste jim právě nyní dopřáli zdraví nezávadné pití. S potěšením můžete sledovat skotačení dětí na plácku, protože víte, že jste jim nepřidali do těla chemii, ale kus staré dobré přírody! A ta je vesměs léčivá!

Vaše dítě nebude popíjet plnými doušky přeslazené chemické produkty nejistého původu. Bude pít zdravotně nezávadné domácí limonády, které jsou přiměřeně přislazené, aby dětem cukr nechyběl. Veškeré hodnotné látky, které jsou v surovinách obsaženy, si tělo vezme bez odporu. A zpracuje je tak, jak má.