Co darovat maminkám ke dni matek?


Svátek matek se blíží a většina z nás touží o tomto svátku něčím obdarovat svou maminku. Ženu, která nás porodila, starala se o nás, vychovávala nás a dala nám veškerou lásku. Ať dáte své mamince jakýkoliv dárek, jistě jí tím uděláte velikou radost. Někdy se ale dostaneme do situace, že netušíme, co bychom mohli naší milované osobě darovat. Tento svátek určitě není o tom, abyste dali za dárky co nejvíce peněz. Naopak, potěší, když dáte své mamince dárek od srdce, třebaže se jedná o drobnost.

Pojďme se podívat na nějakou inspiraci.

květiny

Květiny

Květinami nikdy nic nezkazíte. Jedná se o nejklasičtější dárek, avšak dobrý výběr květiny může říct více než dárek za tisíce korun. Vyberte pro vaši maminku její oblíbené květiny, třeba růže, gerbery nebo jiný druh. Pokud víte, že byste se vaší mamince více zavděčili například lučním kvítím, běžte jí vlastnoručně natrhat kytičku. Určitě ji překvapíte, pokud ji pugét květin necháte doručit třeba do zaměstnání.

Sladkost

Při takových svátcích se určitě dávají i sladkosti. Bonboniéra, čokoláda nebo dárkové balení jiných sladkostí, které má vaše maminka ráda. Mnoho firem prodává v tomto období i spoustu sladkostí určené přímo pro tento svátek a jsou třeba rovnou i s pěkným věnováním. Pokud chcete ale vaši maminku opravdu příjemně překvapit, co takhle uvařit nebo upéct nějakou sladkost vlastnoručně?

bonbony

Zážitky

Tento svátek má být především oslavou maminek a toho, co pro nás dělají. Jak jinak to lépe oslavit, než strávit s vaší maminkou společné chvíle? Kupte jí lístky na koncert, do divadla, zábavnou show nebo třeba do kina. Pokud víte, že se nebojí netradičních věcí, můžete zvolit třeba vyhlídkový let nebo let balónem. A nejvíce ji samozřejmě potěší, pokud si zážitek prožijete společně s ní!

Pro více inspirace se podívejte na článek tipy na dárek ke dni matek blog Lux brýle.