Jak se vyrovnat s neopětovanými city ze strany muže?

Mnoho žen se nachytá, nebo si naprosto bezúmyslně ze strany muže k němu vytvoří citovou vazbu, jež však není opětovaná, a tak se musí vyrovnávat s nezájmem, aniž by věděla jak. Co tedy podniknout, když nezávazné sbližování se z Vaší strany přerostlo v něco víc, ale z jeho bohužel ne? Jak se přestat trápit?
Travte čas s kamarádkami: Jestliže se mezi vašimi blízkými nachází někdo, s kým dlouhodobě plánujete nějaký výlet či setkání, zrealizujte ho nyní. Ať už zvolíte návštěvu kavárny nebo tichou procházku do přírody, během které si plně pročistíte hlavu a srovnáte své myšlenky, vždy se pokuste co nejvíce vypovídat a zaměřit i na jiná témata, především Vaše zájmy, abyste odvedli řeč a soustředili se také na něco jiného, než jsou jen nešťastné události tohoto typu.ubrečená žena se zlomeným srdcem
Svěřte se: Jistě máte ve svém okolí někoho, komu můžete stoprocentně důvěřovat a informovat ho tak o aktuálním dění ve Vašem životě. Najít si oporu pro své trápení a vyměnit si názory a úhly pohledů s dalšími nezaujatými osobami Vám jistě pomůže nahlédnout na problematiku z jiného hlediska a smířit se s nezměnitelnými fakty.
Najděte si chvíli na důležité věci: Začněte se naplno věnovat svým povinnostem, které již dlouhodobě odkládáte a úspěšně se jim vyhýbáte. Seberte svou motivaci a využijte své schopnosti k splnění těchto restů, přičemž si na nějakou dobu nakládejte větší množství pracovního vytížení. Na jednu stranu získáte mnohem více finančních prostředků, avšak taktéž tento krok pomůže k uvědomění si svých priorit, podstatnosti ostatních záležitostí vyskytující se ve Vaší každodenní rutině a nátlak se nakonec ukáže jako prospěšný.osamělá růže ležící ve sněhu – symbol samoty
Věnujte se svým zálibám: Máte-li nějakou vášeň, jež jste v poslední době zanedbávali, vraťte se k ní. Pokud však o ničem takovém nevíte, je nejvyšší čas vyvinout úsilí k nalezení aktivity, která se zaslouží o Vám vykouzlený úsměv na tváři a odpočinek po dlouhé době přemýšlení.