Krásné překvapení pro dámy i pány

Narozeniny jsou krásnou událostí, ke které patří oslavy, dobré jídlo, dobré pití, rodina a spousta přátel. Slouží také jako jakási oslava uplynulého roku a start do toho nového. Ne každý se s nimi ale vyrovnává dobře, a to především v pozdějším věku, kdy již stárneme a začínáme si uvědomovat cenu času a všech životních zkušeností a okamžiků. K rozveselení se proto často dávají různá překvapení, která mají špatnou náladu zahnat a vykouzlit obdarovanému úsměv na tváři.
Trojice dárků
Podoba takového překvapení závisí přitom čistě na rodině a přátelích a často se objevují bláznivé nápady jako skok padákem, výlet do hor nebo jízda v tanku. Pro ta více konzervativní je zde náš dárek k 50, který si vyberete podle vlastních preferencí a dáte do něj to, co má oslavenec nejraději. Alkohol, salámy, různé druhy pochutin nebo sladkosti. To vše je možné nakombinovat a získat ideální kombinaci toho, co má Váš bratr, přítel, manželka nebo kamarád rád. Ve výsledku uděláte oslavenci obrovskou radost a umožníte mu, užít si narozeniny opravdu naplno.
Černý dárek
Whisky, pivo nebo uzeniny
Má oslavenec rád alkohol? Pořiďte mu bednu s Whisky! Má raději pivo nebo uzeniny? I takové bedny pro Vás zařídíme, a to v takovém poměru, který si sami vyberete. V případě, že Vám již připravené bedny nebudou vyhovovat, můžete si vytvořit bednu vlastní a dát do ní vše, co má Váš kamarád nejradši. Nejlepší rumy, výborná piva nebo výběr těch nejlepších uzenin z různých koutů České republiky se postará o perfektní dárek, za který bude obdarovaný vděčný a který mu ukáže, že Vám na něj opravdu záleží. Box si můžete nechat zaslat přímo na Vaši adresu nebo si jej můžete vyzvednout na pobočkách v Praze.

Perfektní dárek pro kolegu či kolegyni
Boxy a truhly, které u nás naleznete přitom neslouží jen k obdarování nejbližších, jsou skvělým překvapením i pro kolegu nebo kolegyni, se kterými dlouho pracujete a kterým chcete ukázat, že si jejich práce vážíte. Podle jejich preferencí jim připravíte kombinaci toho nejlepšího a uděláte jim radost k jejich padesátým narozeninám.