Odpočinek s relaxem, nechte se hýčkat


Hledáte odpočinek od běžného dne? V práci jste vystaveni každodennímu stresu a váš šéf je na vás v jednom kuse křičí? Chcete upustit páru a pořádně si odpočinout? Zbavit se nepříjemných myšlenek a vyčistit si pořádně hlavu. Chcete se oddat jemným rukám maséru a nechat si promasírovat celé tělo od hlavy až k patě. Nebo uvolnit napjaté svalstvo speciálními zábaly. Máme pro vás ten pravý pobyt. Koukněte se na naši nabídku ubytování v Mikulově ve čtyřhvězdičkovém hotelu s vlastním wellness centrem, krytým bazénem a střešními vířivými vany. Hotely Mikulov Mikulov.galant.cz jsou zařízený v moderním stylu s jednoduchou elegancí. Možnost ubytování ve třech typech pokojů. Součástí hotelu je pivovarská restaurace s letní terasou, kde vám rádi v sezóně připravíme speciality na grilu. Dále je součástí pivovar, kde si vaříme vlastní pivo, vinný sklep a vinárna. Na své si tu přijdou milovníci vína i piva.

víno

Wellness centrum nabízí rozsáhlý výběr masáží mezi, které patří například reflexní masáž chodidel, hýčkání chodidel, thajská olejová masáž, indická masáž hlavy, aroma a bio masáž, masáž lávovými kameny a klasická masáž. Pro koho nejsou masáže dobrou variantou může zvolit jednu z našich zábalů a to parafínový zábal rukou a chodidel, rašelinový zábal kolen, ramen a zad. Zábaly jsou vhodné při revmatických a traumatických onemocnění, při artróze, celulitidě, bolesti kloubů a páteře nebo pro zvýšení lokálního prokrvení. Dále můžete využít saunový svět, kde najdete suchou saunu, infrasaunu a parní saunu.

Pro ženy, ale i pány, kteří o sebe rádi pečují máme v nabídce kosmetickou péči o pleť a pedikúru. Zajistíme vám kvalitní ošetření pleti a nabídneme speciální pleťové masky. Speciální nabídkou je boj proti celulitidě. Jedná se o speciální ošetření.

Pro páry a romantické chvíle můžete využít privátní zážitkové koupele v hydromasážních vanách.

líčení

Když budete odpočinuti a nebudete vědět co dál můžete vyzkoušet náš minikurz denního líčení, kde vám naše specialistky rádi poradí čemu se vyvarovat a co naopak vyzvednout, aby váš půvab a krása byli smyslné