Schody ze dřeva

Dřevěné schody patřili k nevíce stavěným vůbec. Ovšem dnes už se tato rarita moc nevidí. To je ale škoda, protože tyto schodiště vydržely dlouhé roky a jejich krásu jen těžko nahradíte něčím jiným. Díky dřevu, se člověk cítí více spjatý s přírodou a kompletní vzhled působí klidným a nádherným dojmem. Navíc se tyto schodiště dělají v různých podobách a je jen na Vás, jaké si necháte udělat u Vás doma. Firma fa-havíček, se zajímá a kompletní výrobu a instalaci a není je problém oslovit s jakýmkoliv přáním. Své díla dělá na zakázku a to i dřevěné schody a cena, je velice přijatelná.

dřevěné schody

Tato společnost je velice vyhledávaná na trhu, a to nejen u nás ale i v zahraničí. Svoji působnost rozšířila i do Evropy, kde získala mnoho zkušeností a také inspirace. Jejich díla jsou o to více žádaná a také více propracovaná. Na tom má určitě zásluhu vlastní tým designerů, kteří celé schodiště navrhují v profesionálním softwaru. Kvalitní zpracování dřeva a kompletní výroba na zakázku je vždy dělaná přesně a do posledního milimetru. Kvalitní dřevo a dlouhá výdrž je zárukou této společnosti.

dřevěné schody

Kromě samotných schodů, či schodiště se firma zabývá také dalšími prvky do domů. Jejich výroba se zabývá obložením stěn, stropů, ale také krbů. Dále Vám pak nabídnou vchodové a interiérové dveře a také kompletní vybavení interiéru. Samozřejmostí je také zábradlí, které je neodmyslitelným prvkem u schodiště. To by mělo dokonale ladit s Vaším schodiště a při výměně schodiště je dobré udělat tyto dva prvky současně. Zábradlí si můžete vybrat v mnoha provedeních, a to od šprušlí, po kovové výplně, či sklo. Jak se říká iniciativě se meze nekladou, a tak můžete vymýšlet nejrůznější kousky.

Pokud tedy scházíte firmu, která je ochotná a svojí práci odvádí do posledního milimetru, tak vsaďte na tuto společnost. Rozhodně neprohloupíte a doma budete mít nádherné schodiště s nádechem dřívější doby.