Hypotéka bez registru

Kolem peněz se točí celý svět. Naše společnost je předním poskytovatele úvěrů v České republice. Zaměřujeme se na klienty s finančními problémy, ale i na všechny ostatní, kteří si k nám přijdou pro půjčku. Jsme specialisté na úvěry a nabízíme i další finanční služby. Nacházíme se v soukromém sektoru, takže nefungujeme jako banka.

mince

  • Hypotéky bez registru jsou podnikatelskými úvěry. Mohou si je sjednávat podnikatelé, firmy, OSVČ.
  • Peníze se používají pro účely podnikání. Můžete s nimi založit živnost, podnik, novou divizi podnikání, můžete splatit dluhy, exekuce, dát peníze na běžné výdaje, na úhrady faktur, na koupi majetku, materiálů, strojů nebo vybavení, vyřídit potřebné poplatky na VZP nebo OSSZ.

Úvěry do určité výše

Pojem stoprocentní hypotéka již jako finanční produkt neexistuje. V minulosti se poskytoval i tento typ úvěru, ale v dnešní době již není možné získat tak vysokou částku. Je to samozřejmě dáno opatřeními od České Národní Banky. Souvisí s tím i další faktory ohledně úvěrů, u kterých ručíte nemovitostí. Je mnoho podmínek, které v běžné bance musíte splnit, naštěstí v soukromém sektoru jsou některé ještě tolerantní, a proto můžete získat například úvěr se záznamem v registru nebo s nízkým příjmem.

  • Znáte pojem 100% hypotéka? Slyšeli jste někde, že se takovéto úvěry poskytují? Bohužel vás nyní musíme zklamat, protože 100% hypotéky už neexistují.
  • V roce 2016 se změnily podmínky a tento typ úvěru již nyní neposkytujeme. Pokud jste tedy hledali přímo tento typ úvěru, pak ho u nás bohužel nenajdete. V dnešní době už není možné poskytovat takovouto výši. Vše je dáno normami ČNB.

porada
Každý úvěr je tedy omezený výší. Určitou částku získáte jak v podnikatelském, tak také ve spotřebitelském úvěru. Maximální hranice, kterou můžete získat je 70% z odhadu vaší nemovitosti. Jakmile se provede odborný odhad, můžete získat tuto maximální hodnotu. Vyšší bohužel není možná.