Plastová pouzdra ušetří starosti

Dříve měl odesilatel možnost vybrat si vlastně pouze ze dvou možných variant používaného obalového materiálu. Pokud byla jeho zásilka objemnější, pak zvolil kartonovou krabici. Jestliže se jednalo například o nějaký časopis, mohl využít papírové obálky. Dnes už obalový materiál přináší mnoho různých variant.
naložená rikša.jpg

o Platí to i o průhledných schránkách, které mají za úkol uchovávat důležité dokumenty.
o Univerzální nalepovací obálky mohou využít podnikatelé nebo zásilkové obchody, které tímto způsobem označí palety a ušetří čas tak pracovníkům skladů i přepravních společností.
Vítanou možností je i využití nabídky potisku. V této nabídce jsou všechny standardní potisky a různé velikosti balení. Díky průhledným nalepovacím obálkám můžete snadno a rychle označit jakoukoliv paletu a získat tak dokonalý přehled o veškerém materiálu nebo zboží. Používání těchto obálek je velice rychlé, rychlé a zaručuje přehlednost. Pro tyto výhody jsou stále více využívány a oceňovány. V nabídce je možnost balení po sto, pěsti stech nebo tisíci kusech.
krabice ve skladu.jpg

Obálky, které mohou do deště i do ciziny

Pro zákazníky, kteří spolupracují se zahraničními odběrateli, je v nabídce obálka, která má potisk v sedmi jazycích. Nalepovací obálky jsou vyrobeny tak, že prakticky není možné, aby z nich svěřené dokumenty vypadly nebo například vlivem silného větru odletěly. Jsou naprosto spolehlivé, a tudíž opravdu stále více využívané. Právě pro jejich rozšíření jste si už také povšimli malé elegantní kapsičky na balících, stojících na přepravních paletách.
o Jsou přehledné, snadno dosažitelné a tím, že jsou vyrobené z plastu, chrání dokumenty i před nepříznivými vlivy.
o Nevadí tedy ani přeprava, vykládka nebo nakládka v deštivém počasí.
V průhledné nalepovací obálce budou vaše dokumenty vždy v naprostém bezpečí a pod dokonalou ochranou.