Naštivte kouzelné francouzské Nice

Francouzské pobřeží patří mezi velice oblíbené lokality, kam se vydávají nikoliv jen turisté z celého světla, ale také mnohé celebrity. Výchozím bodem pro prozkoumávání tohoto romantického pobřeží je město Nice, které si zamilujete díky tyrkysové vodě, výtečné středomořské kuchyni a mnoha možnostem zábavy. Odsud se můžete dále vydat do širokého okolí, kde můžete poznávat další krásy francouzské přírody a historie. V bezprostřední blízkosti se nachází i Monako, takže si můžete dokonce udělat výlet i do úplně cizí země. Neváhejte tedy i vy prozkoumat zákoutí této oblasti, a vydejte se do romantického Nice, alespoň na prodloužený víkend.

lodě v přístavu

Vyberte si vhodný způsob dopravy

Do Francie se můžete dostat několika způsoby. Dříve se sem jezdilo hojně autobusy, avšak od tohoto způsobu dopravy se začíná naštěstí již pomalu upouštět, protože ceny za autobusové lístky nebývají nižší než za letenky s nízkonákladovou společností. Nemluvě o dlouhé době strávené na cestě, která zbytečně usekne váš čas v cílové destinaci.

Mnohem rozumnější je vydat se do Nice letecky. Letenky do Nice nabízí mnoho společností, ať už těch klasických, tak samozřejmě i nízkonákladových. Je tedy pouze na vás, jestli preferujete spíše pohodlí a komfort, nebo nízkou cenu. Tak jak tak se ceny pohybují v rozumných částkách, s nízkonákladovými společnostmi dokonce mnohdy i pod tisíc korun. Cestovat můžete z Prahy, Vídně nebo třeba německých či polských letišť, záleží, kde bydlíte a co vám bude nejvíce vyhovovat.

pole levandulí

Praktický vyhledávač vám pomůže

Máte vybraný termín a víte, jaký výchozí bod je pro vás nejlepší? Nyní přichází na řadu použití praktického vyhledávače, který vám po zadání těchto vašich požadavků dokáže najít vmžiku všechny relevantní výsledky. Můžete si je prohlédnout a vybrat z nich ty, které vám vyhovují nejvíce. Hledat levné letenky nebylo nikdy jednodušší a rychlejší, s tímto vyhledávačem narazíte na ty nejlepší nabídky.