Vůz, který není bez tažného komplet

Ačkoliv všechny nově vyrobené automobily většinou vyjíždějí z továren bez tažného zařízení, je mnoho majitelů, kteří instalaci tohoto doplňku provedou v co nejkratší možné době po nákupu. Je pro ně totiž skutečnou nezbytností.

škoda

  • Ale nejen majitelé nových automobilů jsou nespokojeni při pohledu na zadní část svého vozu.
  • Svůj závěs chtějí pochopitelně i řidiči, kteří usedají do ojetých vozů.

Jedním z tradičních českých aut je bezesporu ŠKODA FELICIA. Ačkoliv ani tyto vozy ve své základní výbavě tažné zařízení nemají, je pro ně takřka nepsaným pravidlem, že tam prostě musí co nejdříve přijít. Jinak, jednoduše řečeno, toto velmi oblíbené auto není kompletní. A rozhodně se nemusíte obávat, že tento doplněk vyluxuje vaši nepříliš plnou peněženku. Pokud si zvolíte nejlevnější variantu, tak to vaše finanční zásoby ani nepoznají.

Levně a přesto kvalitně

Levné ale neznamená v tomto případě nekvalitní. Veškerá tažná zařízení jsou homologovaná, a tudíž splňují ty nejpřísnější podmínky. Všechny součásti tohoto doplňku jsou kvalitní, od samotného držáku tažného zařízení, přes kulový čep až po spojovací materiál. Jediné, co v balíčku bude chybět, je elektro kabeláž, kterou je zapotřebí dokoupit dodatečně. Typový list si rozhodně nezapomeňte uschovat. Budete ho potřebovat při hlášení změn na technickém stavu vašeho vozidla.

tažné

  • Podle návodu na instalaci snadno zvládnete připojení závěsného zařízení.
  • Ale pokud byste se na to necítili nebo vás tlačil čas, pak není problém nechat si tento doplněk namontovat přímo u prodejce.

Bez tažného neboli závěsného zařízení https://www.amsa.cz/Felicia není prostě automobil Škoda Felicie kompletní. A pokud ano, tak rozhodně není dokonalý. Tento vůz je totiž tak trochu srdeční záležitost. Proto každý majitel dbá na jeho dokonalou vizáž, která se bez té „koule“ neobejde.