Rychlost, stabilita a výhodná cena

Nestabilní a pomalé internetové připojení je prokletím a může nás omezovat při práci i zábavě. Poskytovatelů je na internetu přitom hned několik a v případně, že nejste spokojeni, můžete ho snadno změnit. Výběr toho pravého ale může být oříškem, a to kvůli zavádějícím informacím, které mnoho poskytovatelů poskytuje. Rychlosti, které naleznete na jejich webových stránkách jsou tak často teoretické a v reálném prostředí se jim zákazníci ani nepřiblíží. U nás rychlost připojení garantujeme a nabízíme jasně stanovené parametry, na které se zákazníci mohou spolehnout.
 email bulletin

Plynulá práce bez neustálých výpadků

 
Mnoho lidí pracuje v režimu Home Office a potřebují stabilní internet bez jakýchkoli výpadků. Proto se u nás zaměřujeme také na vysokou stabilitu, díky které jsou výpadky extrémně vzácné. Vy tak můžete pracovat kdykoli je potřeba a nemusíte řešit starosti s tím, že internet opět nefunguje.
 

Vysoká rychlost stahování

 
Ať už stahujete soubory z internetu, nebo koukáte na Netflix, je zapotřebí vysoké rychlosti stahování, díky které můžete zpracovávat všechna data, které Vám servery, na kterých jste připojeni, nabízí. V opačném případě totiž bude stahování pomalé, nebo se Vám sníží kvalita obrazu při sledování Vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu. Častým problémem je také vysoká odezva, která znemožňuje hraní jakýchkoli online her a kvůli které si spousta hráčů nemůže užít ten pravý požitek. Takový internet je pak v podstatě nepoužitelný a způsobuje jen samé nepříjemnosti.
 počítačový prohlížeč
Naše připojení takovými nedostatky netrpí a nabídne Vám stabilní odezvu, vysokou rychlost stahování i minimální množství nepříjemných výpadků.
 
Na https://www.pranet.cz/aktuality navíc naleznete veškeré informace a novinky a můžete tak pravidelně sledovat vývoj Vašeho internetového připojení. Nové tarify, zvýšení rychlosti nebo nově pokryté oblasti přidáváme každý den a snažíme se tak nabídnout co nejlepší připojení, jaké si zákazníci zaslouží.